Hakkımızda

İsodoor Otomatik Kapı Sistemleri, 1992 yılında Hollanda’ da kurulmuş olup seksiyonel garaj ve endüstriyel kapı imalatı, bahçe, garaj ve endüstriyel kapı otomasyonları, otopark – bariyer sistemleri ve aksesuar çeşitlerimizle sizlere hizmet vermektedir. Kaliteli ürünler üretebilmek için son teknolojideki makinalarımız ile sizlere olan hizmetimizi sürdürmekteyiz.

15 yıl Hollanda’ da garaj kapısı, fabrika kapıları ve otomatik fotoselli kapıların üretimi üzerine faaliyet gösteren ISODOOR,  Kayseri Mimarsinan Organize Sanayi Bölgesi’ nde Avrupa’nın yaşam tarzı ve teknolojisini tüm Türkiye’ ye en iyi şekilde sunmak için yatırımlarına devam etmektedir. Ülkemizin artık otomatik kapı sistemlerine ihtiyaç duyacağını ve rahat bir yaşam tarzı sürmek için bu teknolojiden yararlanacağına inanarak ar-ge çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz.

Otomasyon ürünlerimizde,  Almanya  ve İtalya’  nın seçkin markaları tercih edilmektedir. Türkiye’nin dört bir yanında bulunan satış noktalarımızdan aynı kalitede ürünleri temin edebilir ve bu ayrıcalığı sizlerde yaşayabilirsiniz. Çağdaş bir Türkiye için, çağdaş sistemleri kuruyor ve hizmetinize sunuyoruz.

Sandviç panelleri 2013 yılından itibaren kendi bünyesinde üreten Isodoor bu sayede yurt dışı pazarında da güçlü bir konuma gelmiş ve bir çok projeye imza atmıştır. 2016 yılı itibari ile  otuzun üzerinde farklı panel modeline ve renk çeşidine sahip olan firmamız AR-GE çalışmalarını hız kaybetmeden devam ettirmekte ve yeni modellerin bünyemize en kısa sürede katılmasını hedeflemektedir.

Vizyonumuz

Modern üretimde Türkiye’de tüketici beklentilerinin hep üstünde olma stratejisiyle, farklı formatlarda hizmet vererek tüketiciye en kaliteli ürünü sunebilir olmaktır.

Misyonumuz

Türkiye üretim sektöründe lider konumu güçlendirmek ve faaliyet gösterdiği ülkelerde lider konuma yükselerek, sektörde örnek gösterilen, güçlü bir bölgesel zincir olmaktır.

Başa dön tuşu
Kapalı